HEO

Čo je Heo a pre koho je určené?

“Heo – Help for economy offices” sme vyvinuli ako pomoc pre ekonomické kancelárie. Je to v podstate oslobodenie Vašich klientov alebo zamestnancov na to určených aby niekam chodili a niesli Vám doklady na spracovanie. Heo šetrí čas a dokumenty ku Vám prichádzajú elektronicky, takže je to komfortnejšie aj pre zamestnancov a benefit pre Vašich klientov.

Ako Heo funguje?

Veľmi jednoducho. Prístup funguje cez webstránku ako prístup do portálu. Na základe Vašich prihlasovacích údajov sa do portálu prihlásite. Prihlasovacie údaje samozrejme poskytnete aj Vašim klientom, ktorý sa takisto do portálu prihlásia. Následne je na Vás čo z Heo portálu budete používať, či bude slúžiť iba pre klientov na nahrávanie dokumentov, alebo si tam pridáte informácie o firme a zamestnanoch, prípadne tam budete pre klientov uvádzať oznamy a pod. 

Ako Heo získať?

Heo zatiaľ testuje pár ekonomických kancelárií, ktoré nám posielajú pripomienky a návrhy aby sme tento portál dotiahli k dokonalosti. V prípade, že Vás Heo oslovilo alebo by ste sa chceli zapojiť do testovania, môžete nás kontaktovať s Vašimi otázkami cez kontaktný formulár. Radi Vám Vaše otázky zodpovieme.

Komentár