Ponuka služieb

Sme ITcentrum.sk 

U nás nájdete kompletnú ponuku IT služieb.

Naše niekoľko ročné skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov hovorí za nás.

Služby

Webstránky

Tvoríme webstránky a eshopy na systémoch WordPress a Prestashop. Weby robíme podľa požiadaviek zákazníkov pričom spolupráca odovzdaním webu nemusí končiť. O weby sa vám vieme starať aj po ukončení prác.

Kamerové systémy

Kamerové systémy sú bežným štandardom vo firmách ale aj domácnostiach. Pracujeme s mnohými výrobcami, preto vieme odporučiť zariadenia presne podľa vašich požiadaviek

Servis, správa a predaj

Predávame, spravujeme a aj servisujeme vašu IT techniku. Vďaka starostlivosti vaše počítače, servery alebo tlačiarne vydržia dlhšie. Zároveň sme tu pre vás v prípade problémov alebo otázok.

Jablotron

Alarm začína byť štandardom. Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Jablotron. Navrhneme, pripravíme, zrealizujeme a odovzdáme alarm alebo iné produkty od spoločnosti Jablotron.

Elektroinštalačné práce

Elektroinštalačné práce rôzneho druhu. Elektrická zásuvka, vypínač alebo kompletná elektroinštalácia? radi Vám poradíme a pomôžeme s realizáciou Vášho projektu.

Siete a networking

Vašu sieť navrhneme, pripravíme a zrealizujeme podľa Vašich požiadaviek. Funkčná počítačová sieť je dnes najdôležitejšou súčasťou každej firmy a smart domácnosti.